Vrácení a reklamace

Vrácení zboží

Od kupní smlouvy můžete do 14 dnů odstoupit, o tom nás musíte v této lhůtě informovat ideálně e-mailem info@hedvabisilky.cz, tel. nebo přes kontaktní formulář (prosím, počkejte na potvrzení). Následně pak máte dalších 14 dní na to, abyste zboží doručili na vlastní náklady zpět na adresu Silky Silk s.r.o. Revoluční 808, Třinec PSČ 739 61.

Zboží může být rozbaleno a vyzkoušeno, stejně jako by k tomu došlo na kamenné prodejně, není nutné jej vracet v původním obalu. Zboží nesmí být ale použité, jakkoliv poškozené, dbejte na jeho ochranu i během přepravy zpátky k nám.

Zboží u nás zkontrolujeme a budeme vás informovat o dalších krocích. Následně vám vrátíme peníze za zboží + částku za nejlevnější možnou dopravu nabízenou e-shopem zpět na bankovní účet, pokud nebude domluveno jinak.

Přečtěte si kompletní text ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY v našich Obchodních podmínkách (bod 5).

Reklamace

Zboží máte možnost reklamovat po dobu 24 měsíců od doby jeho převzetí. Pokud se u výrobku objeví vada v této době, co nejdříve od zjištění vady nás kontaktujte e-mailem info@hedvabisilky.cz, tel. nebo přes kontaktní formulář.

Prosím, počkejte na potvrzení o přijetí reklamace a až poté nám zboží odešlete na adresu Silky Silk s.r.o. Revoluční 808, Třinec PSČ 739 61. Vaši reklamaci vyřídíme bez odkladu, nejpozději do 30 dnů.