Vrácení zboží

Veškeré zakoupené zboží můžete bez udání důvodů do 14 dnů vrátit. V takové případě nás předem kontaktujte na e-mail info@hedvabisilky.cz a vyčkejte na potvrzení. Na vlastní náklady pak odešlete zboží zpět k nám na adresu: Silky Silk s.r.o. ul. Revoluční 808, Třinec, 739 61

Zboží může být rozbaleno, není nutné jej vracet v původním obalu, oděvy mohou být vyzkoušené. Zboží nesmí být ale použité, jakkoliv poškozené, dbejte na jeho ochranu i během přepravy zpátky k nám. Zboží u nás zkontrolujeme, následně vám vrátíme peníze za zboží zpět na bankovní účet.

Reklamace

Na zboží se vztahuje záruka po dobu 24 měsíců od doby co zboží kupující převzal. Pokud se u výrobku objeví vada v této době, neprodleně po zjištění vady nám napište na e-mail info@hedvabisilky.cz a přiložte fakturu za reklamované zboží. Po potvrzení o přijetí reklamace nám zboží odešlete na naši adresu Silky Silk s.r.o. ul. Revoluční 808, Třinec, 739 61. Vaši reklamaci vyřídíme bez odkladu nejpozději do 30 dnů.

Záruka

Na veškeré zboží se vztahuje záruka 24 měsíců. (Záruka se nevztahuje na vady způsobené nevhodným nakládáním se zbožím vzhledem k jeho povaze.)